Naga MarketsW ostatniej analizie pary walutowej GBPAUD była mowa o potencjalnym odbiciu od oporu na poziomie 1.6483. Takie odbicie faktycznie miało miejsce, a na wykresie dziennym wyrysowała się formacja niedźwiedziego objęcia widoczna poniżej.

Bądź na bieżąco! Uruchom Rynki na Żywo w swojej przeglądarce

Po przejściu na wykres 1-godzinny widzimy, że spadki w wyniku odbicia od oporu zatrzymały się na lokalnym wsparciu blisko 1.6188. Z tego miejsca aktywował się ruch wzrostowy, który zaprowadził cenę do oporu przy 1.6348.

Z kolei na oporze przy 1.6348 uformował się szczyt, a w ostatniej godzinie do akcji wkroczyła strona podażowa i cały wzrost trwający od wczorajszego popołudnia został zniesiony. Dodatkowo cena zamknęła się pod 20-okresową SMA.

Broker XM gwarantuje ochronę przed ujemnym saldem rachunku i 30 USD na start!

Mając na uwadze powyższe, oczekiwane są dalsze spadki i ponowny test wsparcia w obrębie 1.6188. Jeśli uda się je pokonać otwarta zostanie droga do kluczowego poziomu obrony blisko 1.60.

Uwaga na dane! O godzinie 10:30 poznamy między innymi odczyty PKB w UK za Q4:


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here