Naga MarketsJak widać na poniższym wykresie dziennym, notowania pary walutowej GBPAUD dotarły do kluczowej strefy oporu w obrębie 1.7598. Na tym oporze pojawiła się niedźwiedzia formacja Fakey.

Wczoraj bowiem nastąpiło wybicie z formacji Inside Bar jaka utworzyła się w ciągu dwóch poprzednich dni. Wybicie to okazało się jednak fałszywe, ponieważ na zamknięcie sesji notowania powróciły do zakresu świecy matki formacji IB.

Jeden ze scenariuszy rozegrania tej formacji z wykresu dziennego jest zejście na interwał 4-godzinny i tam poszukiwanie oznak wyczerpania. Potencjalnym potwierdzeniem odbicia od kluczowego oporu będzie ustanowienie struktury coraz niższych dołków i szczytów, do której może dojść po zamknięciu notowań pod wczorajszymi minimami na 1.7433.

Najbliższy istotny cel dla spadków widoczny będzie wtedy w okolicach 1.7240. Kolejne istotne wsparcie znajduje się natomiast w dołku swingu jaki utworzył się na początku obecnego miesiąca.

Analizowany instrument posiada w swej ofercie broker XM, który zapewnia spready już od 0,0 pipsów, ponad 300 instrumentów oraz 30 USD na start >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here