Naga MarketsNa wykresie tygodniowym, notowania pary walutowej GBPAUD wciąż korygują silny spadek, który rozpoczął się w połowie ubiegłego roku. Jak widać, wspomniana korekta respektuje linię trendu o niewielkim kącie nachylenia.

Obecnie notowania znalazły się na oporze jaki stanowi potencjalne ograniczenie kanału wzrostowego, którego dolna bariera to wspomniana wyżej linia trendu. Dodatkowo mamy tu także opór horyzontalny znajdujący się w okolicach 1.7800.

Przechodząc na wykres dzienny widzimy silny ruch, również w kanale, który zaprowadził notowania do oporu formacji z wyższego interwału. Podczas dzisiejszej sesji testowane jest wsparcie tego kanału.

Jeśli notowania zamkną się pod dolną bandą 8-tygodniowego kanału może się okazać, że konfluencja oporu blisko 1.78 zdoła powstrzymać sprzedających. Wtedy też cena może ponownie zmierzać do wsparcia ponad rocznego kanału przedstawionego wcześniej na wykresie tygodniowym.

Handluj na analizowanym instrumencie u brokera XM, któremu zaufało już ponad milion klientów na całym świecie >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here