Naga MarketsNotowania pary walutowej GBPAUD wzniosły się dziś na poziomy najwyższe od miesiąca i obecnie testują opór na 1.7950. Po stronie popytu są także wskazania RSI (66) oraz zamknięcia dnia ponad zewnętrzną wstęgą Bollingera na wykresie dziennym.

Wiele zależy teraz od zamknięcia dzisiejszej sesji, która jednocześnie kończy tydzień i obecny miesiąc. Jeśli wspomniane zamknięcie miałoby miejsce w okolicach obecnych poziomów lub wyżej, zakres tygodniowych wzrostów byłby porównywalny z tym, który mogliśmy oglądać w trakcie ostatniego impulsu wzrostowego w marcu br.

Z kolei powrót notowań na zamknięciach kolejnych sesji ponad opór przy 1.7950 otwierałby drogę do wzrostów w kierunku kluczowej bariery na 1.8470, gdzie zlokalizowane są maksima jakie udało się ustanowić w obecnym roku. Wyżej natomiast znajduje się opó® na okrągłym poziomie 1.9000.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here