Naga MarketsPo ustanowieniu tegorocznego dołka w okolicach poziomu 1.8310, kurs pary walutowej GBPAUD dynamicznie odbił i kwotowania znalazły się ponad kanałem wykładniczych średnich kroczących EMA 8/21, wskazując tym samym na rozpoczęcie trendu wzrostowego.

Trwające już ponad miesiąc wzrosty są na tyle silne, że cena nie zdołała się jeszcze ani razu zamknąć poniżej średniej EMA 8, a w drugiej połowie obecnego miesiąca byki wywindowały cenę z powrotem ponad okrągły poziom 2.00.

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM

Obecnie znajdujemy się coraz bliżej oporu jaki stanowi poziom horyzontalny niedaleko 2.06, ale także przełamana wcześniej linia trendu wzrostowego, prowadzona od dołka z kwietnia 2013-go roku.

Jeśli poziom ten zostanie pokonany, następny opór widziany jest niedaleko 2.0950. W przeciwnym razie cenę wspierać będzie wspominany wcześniej kanał średnich kroczących EMA 8/21, a także okrągły poziom 2.00.

2705-GBPAUD


Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!

Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułSEB prognozuje amerykańskie PKB
Następny artykułAdmiral Markets ogłoszony najlepszym brokerem w Niemczech
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here