Naga MarketsKurs pary GBP/AUD od początku grudnia ubiegłego roku porusza się w bardzo czytelny sposób, w trendzie bocznym między wsparciem 1,6820 a oporem 1,7160. Aktualnie dość silna fala spadkowa zaczyna zbliżać się do wsparcia. Jeżeli pojawią się tam jakieś sygnały świadczące o zwiększonej aktywności popytu typu formacje pro-wzrostowe, warto rozważyć zagranie na kolejne odbicie do góry. Sytuacja powinna wyjaśnić się już niebawem, gdyż niewiele dzieli nas od wsparcia.

1

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM

Warto zajrzeć także na wykres w wyższej skali czasowej. Na tygodniówce sytuacja nie wygląda bowiem tak wesoło z punktu widzenia potencjalnego odbicia do góry. Trend od końca sierpnia 2015 roku pozostaje silnie spadkowy, a ostatnia fala wzrostów trwa tu od października. Jeżeli dzisiaj bądź w piątek cena na wspomnianym wsparciu nie odbije do góry to pojawi się pierwsza od dłuższego czasu mocna świeca podażowa, jak widać mająca miejsce w strefie oporu opartej o jeden z wcześniejszych dołków. Jeżeli odbicie na wykresie H4 nie nastąpi, warto zacząć przygotowywać się na spadki. Opuszczenie dołek konsolidacji opisanej przy poprzednim wykresie powinno wtedy dać dobrą okazję do gry na spadki, zgodnie z trendem wyższego rzędu.

2


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here