Naga Markets



Interesująca wygląda technika na wykresie dziennym pary GBP/NZD. Po silnych spadkach z ostatnich trzech dni, kurs przełamał poziom dołka z 7 czerwca. W tym rejonie mamy także strefę wsparcia opartą o dołki z marca. Cena wyraźnie przełamuje ten poziom potwierdzając nowy trend spadkowy. Wzrosty trwały od grudnia do maja, a więc po pół roku wzrostów wydaje się, że kurs ma z czego spadać, stąd też dość duża dynamika spadków. Jeżeli te będą kontynuowane, kolejnym celem podaży będzie okolica 1,8650.

Po stronie Wielkiej Brytanii nadal mamy niepewność co do objęcia przywództwa po premier May, a po drugie co do rozwiązań dotyczących brexitu. Z kolei z Nowej Zelandii poznaliśmy wczoraj komunikat Banku Centralnego, który pozostawił stopy procentowe na niezmienionym poziomie. W komunikacie wprawdzie pojawiły się stwierdzenia o narastających ryzykach i być może obniżce stóp procentowych w przyszłości. Taki komunikat był jednak dosyć spodziewany i doprowadził do umocnienia nowozelandzkiej waluty. Wydaje się więc, że kierunek spadkowy na wykresie powinien w najbliższym czasie zostać zachowany.

gbpnzd

Zobacz także: Początek 2019: Zachwiany globalny wzrost, gołębi EBC i FED oraz dalszy kurs EUR/USD – oceniają duże banki

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

 


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here