Naga MarketsW ostatnim czasie kila razy wspominaliśmy o parze GBP/NZD pod kątem wzrostów jakie miały pojawić się po wygranej, zgodnie z sondażami, Partii Konserwatywnej w Wielkiej Brytanii. Zwycięstwo było okazałe, jednak reakcja rynków duża acz krótkotrwała. W sumie nie dziwi to, gdyż problem polityczny się rozwiązał, teraz jednak rynki mogą zacząć wyceniać koszty opuszczenia wspólnoty.

Jeszcze dzisiaj odbędzie się posiedzenie Banku Anglii, na którym może zostać wspominane o obniżce stóp procentowych, co dalej osłabiałoby Funta. Jego kurs zaszedł w ostatnich miesiącach dość wysoko, a więc jest z czego spadać. Z kolei z Nowej Zelandii sytuacja jest odwrotna i zaprzecza się możliwej obniżce stóp procentowych. Po wybiciu z formacji klina, cena szybko wróciła na kluczowe wsparcie, a jego przełamanie może stworzyć nowy trend spadkowy. Na W1 znajdujemy się blisko maksimów z 2018 roku, a więc naprawdę wysoko.

gbpnzd

Zobacz także: Początek 2019: Zachwiany globalny wzrost, gołębi EBC i FED oraz dalszy kurs EUR/USD – oceniają duże banki

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

 


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here