Naga MarketsCiekawie w obliczy wydarzeń fundamentalnych wyglądają notowania pary GBP/NZD na wykresie dziennym. Dotąd funt odrobił sporo strat po tym jak wyklarowała się przyszłość brexitu m.in. poprzez wybory i umocnienie pozycji premiera Johnsona. Teraz przychodzi czas wyceny ewentualnych skutków brexitu dla gospodarki i coraz więcej mówi się o cięciu stóp procentowych. Z kolei po stronie walut Antypodów w tym dolara nowozelandzkiego wyceniany jest temat podpisania umowy między USA a Chinami.

Mimo, że sporo może być już w cenach, a porozumienie jest tylko częściowe, to jednak wybory prezydenckie w USA sprawiają, że prezydentowi Trumpowi może zależeć na uspokojeniu nastrojów co będzie sprzyjać walucie Nowej Zelandii. Możliwe zatem, że fundamenty otwierają dalszą drogę do spadów na tej parze. Najbliższym celem jest czytelne wsparcie przy 1,94.

gbpnzd

Zobacz także: Początek 2019: Zachwiany globalny wzrost, gołębi EBC i FED oraz dalszy kurs EUR/USD – oceniają duże banki

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

 


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here