Naga MarketsJakiś czas temu wspominaliśmy o umacnianiu się Funta im bliżej będzie do wyborów parlamentarnych. Dziś jest ich dzień i zapewne z niepokojem rynek będzie oczekiwał na pierwsze wyniki. Według wszelkich sondaży, wygrać ma Partia Konserwatywna premiera Johnsona, a tym samym dojdzie do zakończenie procesu brexitu zgodnie z wynegocjowaną wcześniej umową. Oczywiście wyniku nie można być pewnym, warto przypomnieć, że według sondaży, do brexitu w ogóle miało nie dojść.

Dotychczas utrzymywał się dobry nastrój na Funcie i jeżeli wyniki będą zbliżone do sondaży, wydaje się, że Funt może nadal zyskiwać. Ciekawie wygląda technika na crossie z dolarem nowozelandzkim. Szerszy trend wzrostowy, duża korekta w formacji klina i czytelne wsparcie. Trwa próba wybicia górą i jeżeli wyniki wyborów na to pozwolą, może pojawić się nowy impuls wzrostowy ze sporym zasięgiem. Z kolei waluta Nowej Zelandii ma już za sobą okres umocnienia i być może przychodzi czas na korektę. Dlatego też ta para walutowa wydaje się ciekawe pod kątem rozegrania wyniku wyborów.

gbpnzd

Zobacz także: Początek 2019: Zachwiany globalny wzrost, gołębi EBC i FED oraz dalszy kurs EUR/USD – oceniają duże banki

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

 


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here