Naga MarketsNa wykresie GBP/NZD w skali dziennej mamy świecę z długim górnym cieniem, która zapowiada korektę w trendzie wzrostowym. Mamy także bardzo dokładnie respektowaną linie trendu oraz czytelne wsparcie w rejonie 1,9530. Jest to potencjalny obszar dokąd mogłaby spaść cena w przypadku realizacji scenariusza zakładającego chwilowe spadki. Fundamenty nie są już tak jednoznaczne, aczkolwiek mogą przemawiać za podtrzymaniem trendu.

Dla Funta kluczowa jest kwestia brexitu, a tu napływają często sprzeczne informacje, a niektóre z nich potrafią mocno wesprzeć brytyjską walutę, nawet gdy okazują się tylko plotkami. Z kolei dla dolara nowozelandzkiego sprawa jest dość jasna. Przed paroma dniami Bank Centralny tego kraju obniżył stopy procentowe do rekordowo niskich poziomów i zaznaczył, że może to nie być wcale koniec obniżek. Takie nastawienie powinno osłabiać walutę, tak samo jak zaostrzające się negocjacje między USA a Chinami. Wydaje się więc, że po niewielkiej korekcie, kurs może powrócić do trwającego od połowy grudnia trendu wzrostowego.

gbpnzd

Zobacz także: Początek 2019: Zachwiany globalny wzrost, gołębi EBC i FED oraz dalszy kurs EUR/USD – oceniają duże banki

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

 


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here