Naga MarketsNotowania pary GBP/CHF na wykresie dziennym, od samego początku maja poruszają się w nieustającym ruchu spadkowym, praktycznie bez żadnych korekt. W tym kontekście piątkowa świeca wzrostowa, jednak o niewielkim zasięgu oraz dzisiejsza poranna kontynuacja odbicia, mogą wyglądać zachęcająco dla strony sprzedających. Dzisiejsza sesja już koło godziny 11 wskazała na nagły odwrót i mocne spadki. W efekcie świeca dzienna zakończyła się długim górnym cieniem.

Podażowy pin bar w takim układzie, może sugerować, że cena nadal będzie kierować się na południe. Główny czynnik to oczywiście brexit i niepewność co do tego jak on się zakończy. Chwilowe odbicie to efekt zapowiadanej rezygnacji premier May. Trudno oczekiwać aby dawało to paliwa Funtowi na większe odbicie, gdyż tak naprawdę informacja ta niewiele nowego wnosi.

gbpchf

Zobacz także: Początek 2019: Zachwiany globalny wzrost, gołębi EBC i FED oraz dalszy kurs EUR/USD – oceniają duże banki

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

 


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here