Naga MarketsKurs pary walutowej GBPNZD na wykresie 4-godzinnym jeszcze do niedawna poruszał się dynamicznie na północ. Kiedy jednak dynamika wzrostów osłabła zaczęła się tworzyć formacja rozszerzającego się klina.

Często jest to formacja, która zapowiada zmianę kierunku tendencji jaka miała miejsce przed jej wystąpieniem. Zatem trading na jej podstawie będzie miał miejsce po potencjalnym wybiciu dolnego ograniczenia (wsparcia zaznaczonego jako niebieska linia).Zanim jednak cena skieruje się do wspomnianego wsparcia, można rozejrzeć się za krótkoterminowym setupem przy re-teście przełamanego właśnie poziomu 1.7710. Cena bowiem znalazła się pod 20-okresową średnią, a także ustanowiła niższy dołek.

Korekta ostatnich spadków i ponowny test oporu przy 1.7710 lub też 20-okresowej średniej, która stanowi dynamiczny opór może stanowić okazję do poszukiwania sygnałów sprzedażowych.

Powyższa analiza została wykonana na rachunku u brokera XM, który oferuje $30 na start!

0712-gbpnzd


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here