Naga MarketsO rynku spot srebra pisałem ostatnio kiedy nastąpiło wybicie z formacji trójkąta widocznej na poniższym wykresie. Dynamiczny spadek po wybiciu bardzo szybko zaprowadził notowania do głównej strefy wsparcia między 16.10 – 15.63 USD dając dobry zarobek posiadaczom pozycji krótkich i realizując jednocześnie zasięg wynikający z wysokości trójkąta.

Na wspomnianym wsparciu pojawiła się natomiast istotna formacja odwrócenia z price action, a mianowicie Fakey. Słupek z 7-go grudnia, który jako pierwszy dotknął granicy wsparcia na 15.63 obejmuje swym zakresem kolejne dwa dni handlowe, a zatem mamy pierwszą składową formacji Fakey – Inside Bara. Fałszywe wybicie dołem z tej formacji nastąpiło we wtorek, a kolejnego dnia pojawił się silny ruch wzrostowym.

Jednakże wczoraj doszło do utworzenia kolejnego inside bara, a cena cały czas znajduje się w strefie wsparcia. Dopiero wybicie górą z tego obszaru będzie wskazywało na potencjał do głębszej korekty ostatnich spadków w kierunku strefy oporu blisko 16.55. Z kolei w przypadku wybicia dołem przez 15.63 notowania mogą dalej osuwać się do 15.15

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here