Naga MarketsEUR/USD ma za sobą okres dynamicznych wzrostów, szerszy układ nadal jednak pozostaje spadkowy. Na H4 widać, że cena dotarła pod opór jaki wyznaczają poprzednie dołki oraz w okolice linii poprowadzonej po wcześniejszych szczytach. W tym rejonie wzrosty wyhamowują i zaczynają pojawiać się świece z dłuższymi, górnymi cieniami. Wydaje się, że z tego poziomu może dojść przynajmniej do skorygowania ostatnich wzrostów.

1

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM

Na wykresie dziennym widać, że w ostatnich miesiącach ruchy wzrostowe miały podobne zasięgi tzn. po wzrostach porównywalnych z obecnymi zazwyczaj dochodziło przynajmniej do korekty. Wydaje się więc, że obecne wzrosty jak na układ spadkowy są już dość duże. Dwa kluczowe miejsca, przy których może dojść do spadków to obecny test oporu 1,1120, a następnie wyżej przy linii bessy.

2


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here