Naga Marketslogo_xm_2Analiza powstała przy współpracy z brokerem XM. Promocja – załóż konto i otrzymaj 30USD bez depozytu. Broker XM oferuje handel FX, CFD, ropa i złoto. Zobacz również ofertę szkoleń internetowych: Webinaria


Mocne wzrosty na EUR/USD doprowadziły do wybicia kluczowego oporu w rejonie 1,1450, potwierdzając zmianę trendu na wzrostowy. Wzrosty zatrzymały się dokładnie na górnej krawędzi kanału wzrostowego, po czym zaczęła się trwająca nadal korekta. Szukając kolejnej okazji do otwarcia pozycji długiej, warto zainteresować się strefą wsparcia 1,1450. Zejście do tego poziomu oznaczałoby bowiem re-test wybitej wcześniej strefy i prawdopodobne dalsze wzrosty. W praktyce jest to bardzo płytka korekta.

1
Zasięg kolejnej fali wzrostowej to być może górna krawędź kanału wzrostowego. Zbiega się ona z długoterminowym oporem widocznym na wykresie W1. Najniższy punkt tego oporu to 1,1875. Poziom ten powinien być kolejnym celem popytu. Szerszą analizę EUR/USD zamieściłem w ubiegłą sobotę.
2

Zobacz artykuły poświęcone edukacji na forex – w każdy piątek nowy artykuł.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here