Naga MarketsKurs pary walutowej z euro, gdzie walutą kwotowaną jest nasz rodzimy, polski złoty utworzył na początku kwietnia dołek w pobliżu 4.2250 po czym doszło do odbicia.

Wspomniana korekta doprowadziła stronę popytową do kluczowego oporu przy 4.30 i tam też pojawiła się reakcja niedźwiedzi. Nie trwała ona jednak zbyt długo i obecnie jesteśmy świadkami ponownego testu tego poziomu.

Analizowany instrument finansowy posiada w swojej ofercie broker XM. Możesz wykorzystać tę analizę na koncie z premią 30$ bez depozytu własnego!

Jeśli opór przy 4.30 zostanie skutecznie przełamany, prawdopodobnie będziemy mogli zaobserwować test kolejnego poziomu obrony niedźwiedzi, który wyznacza linia trendu spadkowego, rozpoczętego w styczniu bieżącego roku.

Alternatywnie, przewaga strony podażowej może sprawić, że dojdzie do testu tegorocznych minimów nieopodal 4.2250.

1504-EURPLN


Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!

Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułUSDJPY wzrostowe odbicie może być już zakończone
Następny artykułPodążaj Śladami Wielkich Graczy – 15 kwietnia 2016
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średnioterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here