Naga MarketsNotowania pary walutowej EURNZD już w ubiegłym tygodniu dotarły do kluczowego obszaru oporu w okolicach 1.7095. Jak widać na poniższym wykresie dziennym, przed wczorajszą sesją wiele poprzednich świec charakteryzowało się niewielkimi korpusami w stosunku do cieni, co wskazywało na niezdecydowanie uczestników rynku.

Jednak świeca z wczoraj ma spory korpus spadkowy i długi knot u góry świadczący o przewadze strony podażowej i respektowaniu kluczowego oporu. Możliwe zatem, że teraz niedźwiedzie zechcą zepchnąć kurs na niższe poziomy, gdzie najbliższy cel stanowi linia trendu biegnąca od tegorocznych minimów.

Przełamanie tej linii trendu otwierałoby drogę najpierw do wsparcia na 1.6750. Kluczowy jest tu z kolei poziom dołka z obecnego roku na 1.6518.

Alternatywnie, istotniejsze wzrosty do 1.7400/77 pojawić się mogą po skutecznym zamknięciu ponad obszarem oporu widocznym na poniższym wykresie, którego górne ograniczenie stanowią maksima z ubiegłego tygodnia na 1.7160.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here