Naga MarketsDzisiejsze spojrzenie na parę EUR/NZD jest już trzecią częścią prowadzonej pozycji. Linki do poprzednich wpisów: 17 maja, 7 czerwca. Jak widać na poniższym wykresie, kurs dotarł a nawet przełamał kluczowe wsparcie. Trend spadkowy trwa zatem nadal, a dzisiaj pojawia się szansa na re-test strefy oporu.

1

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM

Z drugiej strony warto zajrzeć na wykres tygodniowy, gdyż z szerszej perspektywy widać, że cena dotarła na ważny i respektowany poziom wsparcia. W tym miejscu może dojść do większego odreagowana, a zatem próbując zagrywać na spadki należy pamiętać o zabezpieczaniu zysków oraz nie liczyć przynajmniej początkowo na więcej niż powrót ceny do wsparcia.

2

Ciekawie wygląda interwał H4, gdzie można szukać okazji do wejścia. od kilku dni trwa ruch wzrostowy bez większej dynamiki, a więc prawdopodobnie jest to korekta. Dość mocną konfluencją wydaje się być połączenie strefy oporu, dolnej krawędzi kanału spadkowego oraz typowego zasięgu korekty w tym trendzie. Warto również dodać, że jest to rejon okrągłego poziomu 1,6100. Potencjalna reakcja podaży w tych okolicach może więc dać kolejny sygnał sprzedaży.

3


Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!

Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here