Naga MarketsNotowania pary walutowej EURNZD  poruszają się w formacji flagi o czym pierwszy raz wspominałem 20-go lipca br. Wtedy też notowania znajdowały się przy jej górnym ograniczeniu.

Jak widać na wykresie 4-godzinnym poniżej, kurs odbił od oporu, jednakże nie był w stanie osiągnąć dolnego ograniczenia wspomnianej wyżej formacji. Zamiast tego notowania konsolidują w zakresie między 1.7122 – 1.7225.

Obecnie cena znajduje się na konfluencji oporu, gdzie górna krawędź flagi spotyka się z lokalnym oporem horyzontalnym na 1.7225. Przełamanie tego obszaru otwierałoby drogę wzrostom do kolejnych, lokalnych poziomów oporu znajdujących się na 1.7300 oraz 1.7370.

Alternatywnie, utrzymanie obszaru konfluencji oporu ponownie odsłoni obszar przy 1.7122 oraz znajdujące się niżej, dolne ograniczenie byczej flagi.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here