Naga MarketsKurs pary walutowej EURNZD po ustanowieniu dołka w okolicach poziomu 1.5800, co miało miejsce w grudniu ubiegłego roku, zaczął poruszać się w konsolidacji, która zdaje się przybierać formę trójkąta. Jednakże do jej potwierdzenia brakuje jeszcze trzeciego testu oporu, który stanowi jego górne ramię.

Sprawdź warunki handlu na EURNZD u brokera XM!

W obrębie wspomnianej przed chwilą formacji pojawiła się kolejna, mniejsza, która jest prostokątem. Konsolidacja w tej formie zaczęła tworzyć się od początku marca i cena porusza się od tego czasu w zakresie między poziomem 1.6100 – 1.6850.

Obecnie kurs dotarł do górnej bandy prostokąta i tam też wczoraj uformowała się świeca podażowa w postaci pin bara, która może wskazywać na dalsze spadki w okolice wsparć zaznaczonych na poniższym wykresie.

Jeśli jednak sygnał okaże się fałszywy, możemy się spodziewać kolejnego testu oporu jaki stanowi górne ramię potencjalnej formacji trójkąta.

1105-EURNZD


Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!

Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here