Naga MarketsKurs pary walutowej EURNZD już czterokrotnie w tym miesiącu testował obszar wsparcia znajdujący się w pobliżu poziomu 1.5400. Jak dotąd każdy z testów okazywał się pozytywny i cena odbijała na północ.

Wczorajsze zamknięcie miało miejsce na wyższym poziomie niż dnia poprzedniego, jednakże świeca jaka się uformowała na wykresie dziennym to podażowy pin bar, co powinno wzbudzić ostrożność.

Obecnie na wykresie H4 tworzy się wyższy dołek i jeśli skutecznie wybity zostanie poziom wczorajszego maksimum, zanegowana zostanie formacja pin bar. Może się to także wiązać z dalszymi wzrostami, gdzie kluczowy opór dla tego scenariusza znajduje się w obrębie poziomu 1.5820.

Alternatywnie, w przypadku scenariusza spadkowego niedźwiedzie będą miały do pokonania wspomniany już wcześniej obszaru wsparcia w okolicy 1.5400.

Powyższa analiza została wykonana na rachunku u brokera XM, który oferuje $30 na start!

0908-EURNZD


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here