Naga MarketsKurs pary walutowej EURNZD otworzył się ponad 160-pipsową luką spadkową w dniu 9-go czerwca br. i jednocześnie pod kluczowym poziomem wsparcia przy 1.6115. Jeszcze tego samego dnia cena dotarła do kolejnego obszaru obrony w pobliżu 1.5820.

Od tego czasu jesteśmy świadkami konsolidacji między wspomnianymi poziomami i zamknięcie każdego kolejnego dnia ma miejsce w zakresie sesji właśnie z 9-go czerwca.

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM

Biorąc pod uwagę trend spadkowy w jakim znajduje się obecnie EURNZD bardziej prawdopodobne jest wybicie dołem wsparcia przy 1.5820. Ma ono kluczowe znaczenie, gdyż bardzo dobrze radziło sobie z powstrzymywaniem spadków w grudniu ubiegłego roku, ale też ponad dwa lata temu. Ponadto w ubiegłym roku spełniało swoją funkcję jako opór, kiedy to po odbiciu od tego poziomu, spadek przekroczył zakres 1900-pipsów. Jeśli wsparcie zostanie poddane, otwarta będzie droga do kolejnego poziomu obrony przy 1.5375.

Jeśli jednak to opór zostanie złamany, powinno dojść do wypełnienia luki spadkowej i testu linii trendu wzrostowego, która po przełamaniu stanowi obecnie dla ceny opór.

1506-EURNZD


Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!

Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here