Naga MarketsEuro w stosunku do dolara nowozelandzkiego umacniało się w ubiegłym tygodniu i na piątkowym zamknięciu kupującym udało się pokonać opór blisko 1.7375. Dodatkowo, notowania wzniosły się do poziomów widzianych ostatnio we wrześniu 2015 roku.

Po przejściu na wykres dzienny widzimy, że kurs w ostatnim czasie respektuje także wsparcie dynamiczne w postaci kanału średnich EMA 10/20. Kupujący mogą się teraz pokusić o wypatrywanie okazji zakupowych po korektach.

Oprócz wspomnianego wyżej kanału średnich, wsparcie zapewnia także przełamany opór na 1.7375 oraz linia trendu wzrostowego biegnącą od dołka z czerwca br.

Cofnięcie do konfluencji wsparcia jaką zapewniają omawiane wyżej poziomy wraz z towarzyszącym mu sygnałem price action, mogłoby stanowić okazję do kupna, gdzie kluczowy cel widoczny jest na oporze w okolicach 1.7940.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułStrategia PSV – DAX w nowym tygodniu
Następny artykułPortfel Johna McAfee’go przestał być „niehackowalny”
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here