Naga MarketsEuro w stosunku do dolara nowozelandzkiego umacniało się w ubiegłym tygodniu i na piątkowym zamknięciu kupującym udało się pokonać opór blisko 1.7375. Dodatkowo, notowania wzniosły się do poziomów widzianych ostatnio we wrześniu 2015 roku.

Po przejściu na wykres dzienny widzimy, że kurs w ostatnim czasie respektuje także wsparcie dynamiczne w postaci kanału średnich EMA 10/20. Kupujący mogą się teraz pokusić o wypatrywanie okazji zakupowych po korektach.

Oprócz wspomnianego wyżej kanału średnich, wsparcie zapewnia także przełamany opór na 1.7375 oraz linia trendu wzrostowego biegnącą od dołka z czerwca br.

Cofnięcie do konfluencji wsparcia jaką zapewniają omawiane wyżej poziomy wraz z towarzyszącym mu sygnałem price action, mogłoby stanowić okazję do kupna, gdzie kluczowy cel widoczny jest na oporze w okolicach 1.7940.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here