Naga MarketsNa parze walutowej EURNZD w drugiej połowie kwietnia br. obserwowaliśmy dynamiczny wzrost, dzięki któremu ustanowiono nowe maksima w tym roku. Jak widać na wykresie dziennym poniżej, zwyżka zatrzymała się na górnym ograniczeniu kanału wzrostowego, gdzie do gry ponownie wkroczyła strona podażowa.

Spadki w wyniku odbicia od oporu kanału zdołały znieść już połowę poprzedniego impulsu wzrostowego i zatrzymały się na 20-dniowej SMA. Wczoraj natomiast na wykresie utworzyła się formacja price action w postaci inside bara.

Skuteczne wybicie ze wspomnianej wyżej formacji może determinować dalszy kierunek ruchu notowań. Przełamanie minimów poniedziałkowej świecy matki, a dodatkowo 50% zniesienia ostatniego impulsu, otworzyłoby drogę przecenie w kierunku wsparcia kanału.

Z kolei jeśli dojdzie do wybicia górą z inside bara, może się okazać, że notowania ponownie będą zmierzać do oporu kanału. Wybicie górą było zgodne z poprzedzającym korektę impulsem wzrostowym, który charakteryzował się wysokim momentum.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here