Naga MarketsKurs pary walutowej EURNZD powrócił do wzrostów po odbiciu od wsparcia w okolicach 1.5536. Pięć ostatnich sesji kończyło się ‘na zielono’, natomiast zakres ruchu w dniu wczorajszym był niewielki, a dodatkowo świeca ma dłuższy cień u góry.

Być może silny ruch wzrostowy zostanie skorygowany. Nie warto jednak spekulować na spadki przeciwko wzrostowemu momentum jakie panuje na tej parze. Potencjalną korektę można natomiast wykorzystać do poszukiwania okazji zakupowych.

Broker XM gwarantuje ochronę przed ujemnym saldem rachunku i 30 USD na start!

Najbliższe wsparcie znajduje się tu w okolica 1.5884, natomiast o wiele istotniejszy wydaje się być obszar w obrębie 1.5712. Kolejnym celem w przypadku kontynuacji wzrostów może być opór na 1.6200, w którego okolicach znajdują się tegoroczne maksima.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://clicks.pipaffiliates.com/c?m=20905&c=44811″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here