Naga MarketsW dniu wczorajszym na wykresie dziennym pary walutowej EURNZD uformowała się świeca z długim górnym knotem, która fałszywie wybija zarówno opór na 1.5438 jak i maksima z dnia poprzedniego. Tego typu zachowanie ceny wskazywać może na odwrócenie od oporu.

Bądź na bieżąco! Uruchom Rynki na Żywo w swojej przeglądarce

Powyższy scenariusz potwierdza również wykres 4-godzinny, gdzie jak widać załamana została sekwencja rosnących dołków i szczytów. Cena znalazła się ponadto poniżej 20-okresowej SMA.

Kontynuacja spadków może zaprowadzić teraz cenę do lokalnego wsparcia, które widoczne jest na poziomie 1.5300. Jego przełamanie otworzy drogę do kluczowego obszaru obrony w pobliżu 1.5210.

Powyższa analiza została wykonana na rachunku u brokera XM, który oferuje $30 na start!


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKomentarz walutowy – Brexit czas zacząć
Następny artykułCognor [COG] – Analiza na zamówienie – 29 marca 2017
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here