Naga MarketsDzisiejsze spojrzenie na parę EUR/NZD jest już czwartą częścią prowadzonej pozycji. Linki do poprzednich wpisów: 17 maja, 7 czerwca oraz 14 czerwca. Jak widać na poniższym wykresie, prognoza spadków z 17 maja sprawdziła się i pozwoliła na długotrwałe prowadzenie pozycji. Obecnie kurs znajduje się poniżej kluczowego oporu 1,5830. Jest to widoczne na wykresie tygodniowym.

a

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM

Aktualnie powinniśmy raczej zaczekać na korektę to tego oporu. Wykres dzienny pokazuje, że spadki trwają już dość długo, a wiadomo, że tak nie będzie w nieskończoność. Wydaje się, że cena zbiera się do korekty. Pierwszej szansy szukałbym przy wspomnianym oporze, jeżeli jednak odreagowanie będzie mocniejsze, kolejna może pojawić się przy lokalnym oporze 1,6100.

b


Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!

Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułSrebro – dynamiczne wzrosty
Następny artykułLivechat [LVC], Cormay [CRM] – Gorące spółki dnia
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here