Naga MarketsNotowania pary walutowej EURNZD od czasu ustanowienia szczytu w listopadzie ubiegłego roku blisko 1.7475 poruszają się w konsolidacji między tym poziomem, a wsparciem w obrębie 1.6600.

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, po ostatnim odbiciu od wsparcia utworzył się zdecydowany impuls wzrostowy, gdzie na początku obecnego miesiąca występowała silna rozbieżność między ceną a kanałem średnich EMA 10/20.

Jednakże w kolejnych dniach notowania powróciły do dynamicznego wsparcia jaki zapewnia kanał tworzony z tych średnich. Dodatkowo, podczas wczorajszej sesji miało miejsce istotne odbicie od 20-dniowej EMA.

Z kolei po przejściu na wykres 4-godzinny widzimy, że korekta przybrała formę byczej flagi, która często stanowi pauzę przed kolejnym impulsem wzrostowym. Jeśli zatem nastąpi wybicie górą z kanału, kupujący mogą dalej zmierzać do szczytu na 1.7475.

Pokonanie ubiegłorocznych maksimów otworzy drogę dalszym wzrostom w kierunku kluczowego oporu znajdującego się w pobliżu 1.7900.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here