Naga MarketsNa wykresie dziennym paru EUR/NZD zaczyna być dostrzegalna reakcja popytu na poziomie oporu jaki wyznaczają poprzedniego dołki. Do silnych wzrostów dochodziły przy tym poziome już dwukrotnie, mimo że cena tak jak teraz, dochodziła do wsparcia w bardzo dynamiczny sposób. Na sygnał z poziomu D1 należy jednak poczekać do zamknięcia dnia.

1

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM

Na H4 widać niemal nieprzerwaną żadną korektą falę spadkową. Miejsce na odbicie, choćby korekcyjne jest teraz niemal idealne. Jeżeli będzie to tylko korekta to wydaje się, że można liczyć na wzrosty do czytelnego oporu przy 1,5330.

2


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: Webinary XM.COMConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułJustin Bennett: Wzrostowe EUR/GBP przed EBC?
Następny artykułBarclays: EBC na celowniku
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here