Naga Marketsxm_logo1Sponsorem analiz dla początkujących jest broker XM.

Sprawdź ofertę XM oraz promocje dla klientów!

Para EUR/JPY wydaje się kończyć korektę spadkową z poziomu 149.70 tworząc dno po cenie 145.00. Dzisiejszy trading rozpoczyna się silnym ruchem w górę nad poziom Pivot Point, dzięki czemu cena pokonała poziom oporu wynikający ze zwężającej się konsolidacji (trójkąt) i przyspieszyła w górę. Długa świeca czterogodzinna przebiła poziom oporu przy Pivot R1 na 146.60/70 i trafiła w Pivot R2 na 147.00, który był również szczytem w połowie grudnia. W takim układzie spodziewamy się korekty w okolice przebitego górnego ramienia trójkąta przy poziomie Pivot R1, test tego poziomu od góry i kontynuację trendu wzrostowego do poprzedniego szczytu 149.70, albo i dalej.

Przedstawiliśmy w tym momencie wariant podstawowy wynikający z takiego układu cenowego, jednak nie można wykluczyć tego, że zostanie on zanegowany w przyszłości. Przebicie poziomu Pivot Point 146.25, figury 146.00 oraz Pivot S1 na 145.75 będzie wyraźnym ostrzeżeniem, że popyt nie zdołał się utrzymać i że spadki mogą się pogłębić. Jest to jednak wariant drugorzędny, który traktujemy jako znacznie mniej prawdopodobny – wciąż jednak należy go uwzględniać w swoim planie rozegrania.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat poziomów Pivot w tradingu, zapraszamy na dzisiejsze szkolenie internetowe: Szkolenie internetowe z Pivot Points już dziś o 19:00.

2212_XM_EURJPYH4Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here