Naga MarketsNa wykresie dziennym pary EUR/JPY obserwujemy silny trend wzrostowy trwający od połowy kwietnia. Obecnie jednak trwa korekta, która narusza dolnym cieniem świecy zasięg poprzedniego ruchu korekcyjnego. Dwa popytowe pin bary po osiągnięciu tego zasięgu wyglądają dość ciekawie w kontekście możliwego odbicia w górę. Wydaje się, że popyt stoi przed szansą zakończenia korekty, wszystko powinno rozstrzygnąć się w najbliższych dniach.

Na H4 widoczny jest ruch spadkowy trwający od początku sierpnia. Jak widać krawędzie kanału są dotąd doskonale respektowane. Wydaje się, że są dość duże szanse na to aby trwające odbicie było kontynuowane przynajmniej do górnej krawędzi kanału. Dopiero jednak wybicie jej może dać wstępny sygnał powrotu do trendu. Potwierdzeniem będzie dopiero wybicie szczytu z 16 sierpnia.

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here