Naga MarketsNotowania pary walutowej EURJPY poruszają się w trendzie wzrostowym. Jednakże w ostatnim czasie natrafiły na kluczowy opór w okolicach poziomu 133.00/10.

Jak widać na wykresie 4-godzinnym poniżej, na wspomnianym oporze pojawiła się wystarczająca liczba ofert, by zepchnąć kurs do wsparcia na 130.80. Dodatkowo, korekta spadkowa przybrała formę kanału.

Obecnie, po odbiciu od wsparcia horyzontalnego na 130.80, które dodatkowo zbiega się z dolnym ograniczeniem kanału, cena znajduje się blisko oporu tej formacji. Istotne jest zatem teraz jak dalej potoczy się akcja cenowa.

Wybicie górnej bandy kanału otworzy drogę wzrostom do 133.10. Następny kluczowy opór znajduje się w okolicach okrągłego poziomu 137.00, gdzie wypadają tegoroczne maksima. Z kolei w przypadku respektowania oporu kanału, możemy się spodziewać ponownego ataku na wsparcie przy 130.80.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here