Naga MarketsWczorajsza decyzja i oświadczenie EBC, a także konferencja z udziałem Mario Draghiego doprowadziły do osłabienia euro m.in. w stosunku choćby do dolara czy jena. Tym samym para EURJPY powróciła pod kluczowy poziom 133.00 oraz krótkoterminową linię trendu widoczną na poniższym wykresie 4-godzinnym.

Wspomniane wyżej poziomy, po przełamaniu stanowić mogą opór, o ile dojdzie w najbliższym czasie do ich re-testu. Przy takim scenariuszu warto rozglądać się za wyraźnymi sygnałami sprzedażowymi.

Obecnie spadki zaprowadziły notowania EURJPY do lokalnego wsparcia blisko 132.00. Co istotne, niewiele niżej znajduje się kolejna strefa obrony w obrębie 131.70. Jej przełamanie otwierałoby drogę do okrągłego poziomu 130.00.

Niedźwiedzie nastawienie na tej parze zakwestionowane zostanie w momencie wybicia nowych maksimów ponad 133.48.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułGuten Morgen DAX 27.04.2018
Następny artykułPrawne aspekty rynku kryptowalut – transmisja z #107 Trading Jam Session
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here