Naga MarketsWczorajsza decyzja i oświadczenie EBC, a także konferencja z udziałem Mario Draghiego doprowadziły do osłabienia euro m.in. w stosunku choćby do dolara czy jena. Tym samym para EURJPY powróciła pod kluczowy poziom 133.00 oraz krótkoterminową linię trendu widoczną na poniższym wykresie 4-godzinnym.

Wspomniane wyżej poziomy, po przełamaniu stanowić mogą opór, o ile dojdzie w najbliższym czasie do ich re-testu. Przy takim scenariuszu warto rozglądać się za wyraźnymi sygnałami sprzedażowymi.

Obecnie spadki zaprowadziły notowania EURJPY do lokalnego wsparcia blisko 132.00. Co istotne, niewiele niżej znajduje się kolejna strefa obrony w obrębie 131.70. Jej przełamanie otwierałoby drogę do okrągłego poziomu 130.00.

Niedźwiedzie nastawienie na tej parze zakwestionowane zostanie w momencie wybicia nowych maksimów ponad 133.48.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here