Naga MarketsPara EUR/GBP ma za sobą naprawdę ogromne i długotrwałe wzrosty. Ostatnio jednak trend wzrostowy osłabł. Cała sytuacja dobrze widoczna jest na wykresie miesięcznym. Za sierpień powstał pin bar w strefie oporu jaką wyznacza poprzedni szczyt. Z tak szerokiej perspektywy wydaje się więc, że być może czas na spadki.

1

Schodząc niżej na wykres tygodniowy widać, że spadki już trwają i są dość gwałtowne. Za nami dwa tygodnie dynamicznego rajdu na południe. Co ciekawe w trendzie wzrostowym dwie poprzednie korekty miały podobny zasięg. Jeżeli sytuacja miałaby się powtórzyć po raz trzeci to mamy jeszcze sporo miejsca na spadki, gdyż zasięg korekty wypada w rejonie 0,8200.

2

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM

Na wykresie dziennym można wyznaczyć lokalny kanał wzrostowy. Obecnie cena testuje dolną krawędź. Być może dojdzie tu do jakiegoś odbicia. Wydaje się jednak, że cena powinna kontynuować spadki, a wybicie kanału dołem może być ku temu dobrym sygnałem.

3


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here