Naga MarketsWykres tygodniowy EUR/GBP wskazuje na pewne pozytywy. Można tu zauważyć aktywną już formację podwójnego dna oraz przełamanie linii trendu spadkowego. Taki obraz zapowiada kontynuację wzrostów, a wydaje się, że nie powinniśmy liczyć na więcej niż dotarcie ceny do kluczowego oporu jaki wyznacza poprzedni dołek czyli 0,7750. Możliwe, że to jest cel obecnej fali wzrostowej.

1

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Zajrzyj na stronę brokera XM, gdzie znajdziesz znacznie więcej analiz, a także ciekawe artykuły i materiały edukacyjne.[/pullquote]

Dynamiczny trend wzrostowy doskonale jest widoczny na interwale H1, gdzie dodatkowo jesteśmy w stanie wyznaczyć krawędzie kanału. Tak silne wzrosty trwają od początku nowego roku. Aktualnie mamy jednak do czynienia z korektą, która po raz drugi testuje wsparcie w rejonie 0,7600. Wydaje się, że warto poszukać w tych okolicach pozytywnego sygnału świecowego na interwale H1 lub H4. Jeżeli jednak upadnie wsparcie, a cena opuści kanał dołem, kolejnych szans trzeba będzie szukać na niższych poziomach (okolice 0,7525) lub zmienić swoje postrzeganie tej pary walutowej.

2Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here