Naga MarketsOstatnio parę walutową EURGBP analizowałem w cyklu ‘Od inwestora do scalpera’. Wtedy też zwracałem uwagę na istotność lokalnego obszaru wsparcia w obrębie 0.8765. Cena konsolidowała nad nim przez wiele dni zarówno przed jak i po przełamaniu linii trendu wzrostowego.

Ostatnie dwa dni minionego tygodnia handel kontrolowały byki, co doprowadziło do odbicia od wsparcia przy 0.8765. Obecnie kurs ponownie testuje kluczowy obszar oporu przy 0.8850. Bardzo istotne jest zachowanie akcji cenowej w tym miejscu. Skuteczne odbicie od tego oporu może skutkować powrotem do lokalnego wsparcia przy 0.8765.

Jeśli niedźwiedzie utrzymają tam kontrolę i dojdzie do jego przełamania, ruch spadkowy może zaprowadzić kurs do kolejnego istotnego poziomu obrony przy 0.8640.

Broker XM gwarantuje ochronę przed ujemnym saldem rachunku i 30 USD na start!

Alternatywą jest dalszy ruch wzrostowy, którego kontynuacji oczekuję dopiero po zamknięciu sesji ponad czerwcowymi maksimami przy 0.8879. Opór przy tym scenariuszu stanowi także przełamana linia trendu wzrostowego.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://clicks.pipaffiliates.com/c?m=20905&c=44811″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here