Naga MarketsNotowania pary walutowej EURCHF osunęły się w piątek pod wsparcie horyzontalne w znajdujące się w obrębie poziomu 1.1810. Dziś natomiast znalazły się w pobliżu linii trendu wzrostowego, którego jesteśmy świadkami w tym roku.

Istotne jest zatem, jak teraz potoczy się akcja cenowa  na wspomnianej linii trendu. Jeśli w wyniku testu pojawi się zakupowy sygnał price action, wzrośnie prawdopodobieństwo kontynuacji trendu i ponownego ruchu w kierunku szczytów na 1.20.

Alternatywnie, przełamanie linii trendu kwestionowałoby potencjał dalszych wzrostów. Wtedy też można byłoby zacząć rozglądać się za okazjami sprzedażowymi. Najbliższe wsparcie przy tym scenariuszu widoczne jest w okolicach 1.1500. To właśnie stamtąd na przełomie lutego i marca br. doszło ostatnio do kontynuacji ruchu wzrostowego.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułDolar dalej mocny, ale wkrótce może dołączyć do niego JPY
Następny artykułCommerzbank: USDCHF z szansą na dalsze wzrosty
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here