Naga MarketsKurs pary walutowej EURCHF jeszcze do niedawna poruszał się w trendzie spadkowym, którego dołek wyznaczony został w okolicach poziomu 1.1184. Jednakże w pierwszym tygodniu obecnego miesiąca kupującym udało się pokonać linię trendu spadkowego, a cena na dobre zagościła ponad kanałem średnich EMA 10/20.

Na zamknięciu wczorajszej sesji nastąpił kolejny przełom, jak bowiem widać na wykresie dziennym poniżej, cena przełamała opór w obrębie 1.1440. Takie zachowanie akcji cenowej wskazuje na utrzymywanie kontroli przez stronę popytową, co może skłaniać do poszukiwania okazji zakupowych.

Przełamanie kluczowego oporu na EURCHF, wykres dzienny

Wspomnianych okazji wypatrywać można na wykresie 4-godzinnym, gdzie istnieje prawdopodobieństwo korekty i ponownego testu przełamanego obszaru oporu przy 1.1440, który obecnie działa jako wsparcie. Oprócz obszaru horyzontalnego, traderzy mogą zwrócić uwagę na krótkoterminową linię trendu wzrostowego biegnącą od dołka z 21 września br.

Kluczowy cel w przypadku pozycji długich widoczny jest w pobliżu poziomu 1.1710. Zanim jednak cena będzie w stanie tam dotrzeć, kupujący musieliby pokonać lokalny opór w okolicach 1.1560.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

Krótkoterminowa linia trendu na wykresie H4 EURCHF


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here