Naga MarketsNotowania pary walutowej EURCHF w drugiej połowie ubiegłego miesiąca dotarły do okrągłego poziomu 1.20, o czym wspominałem w analizie z 20-go kwietnia. Jak widać na wykresie dziennym poniżej, od tego czasu kurs pozostaje w konsolidacji, a w minionym tygodniu dotarła do wsparcia zapewnianego przez linię trendu wzrostowego biegnącą od minimów z marca br.

Na wykresie 4-godzinnym widać z kolei jak notowania zmagają się z krótkoterminowym oporem w postaci linii trendu biegnącej od tegorocznego szczytu na 1.2004. Istotne znaczenie ma teraz to, jak dalej rozegra się akcja cenowa.

Na parze dominuje obecnie trend wzrostowy, a zatem wybicie wspomnianej wyżej linii korekty wskazywałoby na potencjał do jego kontynuacji. Wtedy też spodziewany byłby ponowny atak na okrągły poziom 1.20.

W przeciwnym razie, sprzedający będą musieli się zmierzyć z linią trendu wzrostowego oraz wsparciem horyzontalnym w obrębie 1.1930. Jego przełamanie odsłoniłoby kolejne istotne wsparcie w okolicach 1.1880.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułZłoto reaguje na komunikat Rezerwy Federalnej
Następny artykułCHFJPY w drodze do 108.00
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średnioterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here