Naga MarketsW dniu wczorajszym przełamane zostało wsparcie przy 1.4024, a jeszcze wcześniej poległa powolna linia trendu, która przetestowana już została jako nowy opór. Spadki po wspomnianym teście przełamanej linii trendu są obecnie korygowane, a kurs EURCAD znalazł się z powrotem w okolicach poziomu 1.4024, który teraz podobnie jak linia trendu zmienił swą rolę i również stanowi opór.

Okazji do krótkiej sprzedaży szukać można na wykresie M30. Tam też na oporze przy 1.4024 uformował się pin bar, natomiast bezpieczniejszym rozwiązaniem może być oczekiwania na uformowanie się sekwencji niższy dołek – niższy szczyt. Wybicie niższego dołka będzie wtedy potencjalnym sygnałem do sprzedaży i powrotu do trendu spadkowego.

Najbliższe i kluczowe wsparcie znajduje się obecnie w okolicach poziomu 1.3915.

Broker XM gwarantuje ochronę przed ujemnym saldem rachunku i 30 USD na start!


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here