Naga MarketsKurs EUR/CAD kieruje się w południową stronę niemal bez większych przerw od początku czerwca. Wykres w skali H4 pokazuje, że w tym okresie doskonale respektowaną formacją jest kanał spadkowy. Obecnie dochodzi do odbicia od górnej krawędzi i lokalnego oporu. Z tej perspektywy wydaje się, że nie ma żadnych przeszkód przed dalszymi spadkami.

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM

Patrząc jednak na wyższy interwał dzienny, taką przeszkodę łatwo dostrzec. Jest nią linia łącząca poprzednie dołki. Obecnie cena oscyluje przy niej, nie wykonując jednak silniejszej reakcji popytu. Sądząc po dość nieregularnym szerszym trendzie, wydaje się, że aktualna siła niedźwiedzi ma szansę się utrzymać. Wydaje się, że bardziej prawdopodobnym scenariuszem jest wybicie linii hossy, co może wywołać silną reakcję sprzedających. W dłuższym okresie czasu stawiałbym więc na kontynuację spadków.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułZapiski giełdowego spekulanta: Emperia – blisko końca korekty
Następny artykułOpcyjny poranek: NZD/USD – call, EUR/GBP – call
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here