Naga MarketsKurs EUR/CAD kieruje się w południową stronę niemal bez większych przerw od początku czerwca. Wykres w skali H4 pokazuje, że w tym okresie doskonale respektowaną formacją jest kanał spadkowy. Obecnie dochodzi do odbicia od górnej krawędzi i lokalnego oporu. Z tej perspektywy wydaje się, że nie ma żadnych przeszkód przed dalszymi spadkami.

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM

Patrząc jednak na wyższy interwał dzienny, taką przeszkodę łatwo dostrzec. Jest nią linia łącząca poprzednie dołki. Obecnie cena oscyluje przy niej, nie wykonując jednak silniejszej reakcji popytu. Sądząc po dość nieregularnym szerszym trendzie, wydaje się, że aktualna siła niedźwiedzi ma szansę się utrzymać. Wydaje się, że bardziej prawdopodobnym scenariuszem jest wybicie linii hossy, co może wywołać silną reakcję sprzedających. W dłuższym okresie czasu stawiałbym więc na kontynuację spadków.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here