Naga MarketsZgodnie z ostatnią analizą pary walutowej EURCAD, jej kurs dotarł do dolnego ograniczenia kanału wzrostowego, widocznego na poniższym wykresie tygodniowym. Jednocześnie można zauważyć, że formacja kanału wzrostowego zawiera się w obrębie takiej samej formacji o większym zasięgu.

1611-eurcad

Obie wymienione formacje można uznać za korekty ruchów spadkowych, które zapowiadają ich kontynuacje. Obecnie szukać możemy zatem okazji do krótkiej sprzedaży. Taka z kolei pojawić się może po przełamaniu wsparcia kanału. Warto jednak mieć na uwadze horyzontalne poziomy wsparcia widoczne na poniższym wykresie.

Szczególnie trudny do pokonania może się okazać obszar w obrębie 1.4072, gdzie znajduje się strefa popytowa, z której pod koniec ubiegłego roku nastąpił silny impuls wzrostowy. Jeśli jednak uda się przełamać ten obszar, można się będzie spodziewać ruchu do dolnego ograniczenia szerokiego kanału, który swój bieg rozpoczął ponad 4 lata temu.

Powyższa analiza została wykonana na rachunku u brokera XM, który oferuje $30 na start!

1611-eurcad-d1


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here