Naga MarketsNa parze walutowej EURCAD już od pierwszego tygodnia obecnego miesiąca zaczął się tworzyć kanał wzrostowy korygujący spadki od szczytu na 1.5585. Pod koniec ubiegłego tygodnia testowany był opór tego kanału, a wczoraj notowania dotarły do jego dolnego ograniczenia.

Jak widać na wykresie 4-godzinnym poniżej, wsparcie to zostało pokonane, a kurs ponownie znalazł się na poziomach z sprzed ponad miesiąca. Przełamanie to może sygnalizować potencjał do dalszych spadków, gdzie najbliższe istotne wsparcie stanowi obszar konfluencji, w którym horyzontalny poziom 1.5130 przecina się z linią trendu biegnącą od dołka z listopada 2017 r.

W przypadku cofnięcia po wybiciu, opór stanowić może przełamane wsparcie kanału wraz z obszarem w obrębie 1.5365. Jednakże powrót do zakresu kanału na dłużej zakwestionuje niedźwiedzie nastawienie krótkoterminowe.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułIchimoku Battle. Nadal bez okazji na pozycję – CADJPY
Następny artykułFED rzuca kłody pod nogi inwestorów
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here