Naga MarketsNa parze walutowej EURCAD byliśmy w minionym tygodniu świadkami korekty ruchu spadkowego, który rozpoczął się od maksimów na 1.5257. Początkowy ruch wzrostowy do lokalnego oporu blisko 1.4972 szybko został zniesiony, a zamknięcie tygodnia miało miejsce na poziomie niższym od otwarcia.

Tym samym doszło do utworzenia niedźwiedziego pin bara, gdzie w obecnym tygodniu notowania zeszły pod jego minima.

Dodatkowo na wykresie dziennym w minioną środę widać formację niedźwiedziego objęcia, która utworzyła się podczas środowej sesji. Cena w następstwie wspomnianych wyżej pro-spadkowych formacji zmierza teraz do dołka przy 1.4725.

Skuteczne wybicie tego poziomu otworzy drogę do kluczowego wsparcia na 1.4472. Właśnie tam miało miejsce zamknięcie sesji z 21-go kwietnia, po której miała miejsce luka wzrostowa o zakresie prawie 230 pips.

Broker XM gwarantuje ochronę przed ujemnym saldem rachunku i 30 USD na start!


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://clicks.pipaffiliates.com/c?m=20905&c=44811″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here