Naga MarketsNa skutek trwających od dłuższego czasu spokojnych wzrostów kurs pary walutowej EURCAD dotarł w okolice istotnego poziomu oporu 1.4990, gdzie w dniu dzisiejszym pojawiła się silna reakcja podażowa. Jeżeli obecnie testowana strefa zostanie trwale odrzucona, spodziewać moglibyśmy się ponownych spadków.

EURCAD H4

Spoglądając na wykres 60-minutowy zauważymy, że najbliższe wsparcie, gdzie spodziewać moglibyśmy się pojawienia reakcji popytowej znajduje się dopiero w okolicy poziomu 1.4830. Jeżeli natomiast poziom ten zostałby pokonany, spadki mogłyby być kontynuowane nawet w okolice poziomu 1.4700 bądź dalej 1.4480.

Broker XM gwarantuje ochronę przed ujemnym saldem rachunku i 30 USD na start!

EURCAD H1

Ponieważ w obecnym momencie stosunek zysku do ryzyka (przy tp1) wynosi 1:1, warto poczekać na pojawienie się korekty wzrostowej i re-test pokonanego dziś dolnego ograniczenia wcześniejszej konsolidacji. Wówczas (po odrzuceniu tego oporu) moglibyśmy osiągnąć zdecydowanie lepszy R:R.

EURCAD M30

Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://clicks.pipaffiliates.com/c?m=20905&c=44811″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPrzed zamknięciem. Sygnał kupna na MW Trade [MWT], pogorszenie na CD Projekcie [CDR]
Następny artykułPopołudniowy przegląd rynkowy – uwaga na jutrzejsze posiedzenie RBNZ
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here