Naga MarketsW ostatnim dniu ubiegłego miesiąca przyglądałem się parze walutowej EURAUD, która przebywała w trzytygodniowej konsolidacji pod kluczowym oporem na 1.5770. Wtedy też notowania znajdowały się w pobliżu lokalnego ograniczenia konsolidacji przy 1.5620.

Kolejne dni przyniosły odbicie od tego poziomu i co istotne, kurs zamknął wczorajszą sesję na ponad górnym ograniczeniem konsolidacji oraz kluczowym poziom 1.5770. Dziś natomiast jesteśmy świadkami kontynuacji wzrostów, a notowania znalazły się już na poziomach widocznych ostatnio ponad dwa lata temu.

Obecnie istotne jest to, jak zakończy się dzisiejsza sesja oraz cały handlowy tydzień. Jeśli będzie to miało miejsce na poziomach obecnych lub wyższych, można będzie wnioskować, że opór w obrębie 1.5770 został skutecznie przełamany.

W przypadku realizacji powyższego scenariusza, otwarta zostanie droga do kluczowej strefy oporu między 1.6140 – 1.6248. Obszar ten obejmuje szczyty z września 2015 oraz lutego 2016 i widoczny jest na poniższym wykresie tygodniowym.

Handluj na analizowanym instrumencie u brokera XM, któremu zaufało już ponad milion klientów na całym świecie >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here