Naga Markets


Kurs pary walutowej EURAUD znalazł się w tym tygodniu w kluczowym miejscu na wykresie. Testuje bowiem minima przy 1.3672 jakie ustanowione zostały w roku 2015-tym, co dobrze widać na poniższym wykresie miesięcznym tej pary.

We wtorek w przyszłym tygodniu zamyka się miesiąc luty i tak naprawdę wiele zależy od tego zamknięcia. Jeśli wypadnie ono poniżej poziomu wsparcia przy 1.3672, może to otworzyć drogę do kolejnego kluczowego poziomu obrony przy 1.3100.

Z kolei zamknięcie ponad wsparciem wskaże na prawdopodobieństwo odbicia, gdzie najbliższy obszar oporu widoczny jest w obrębie poziomu 1.4100. Od drugiej połowy października ubiegłego roku bardzo dobrze sprawdzał się on jako wsparcia, co widać na poniższym wykresie dziennym EURAUD.

Powyższa analiza została wykonana na rachunku u brokera XM, który oferuje $30 na start!Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułBraster [BRA], Bumech [BMC] – Gorące spółki dnia
Następny artykułSrebro – nowe maksima trendu, opcja CALL
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here