Naga MarketsNa wykresie H4 pary EUR/AUD widoczny jest szerszy trend wzrostowy i okres od początku czerwca, w którym mogło dojść do powstania dużej korekty o równych zasięgach. Obecnie wiemy już, że cena po osiągnięciu zasięgu spadkowego pierwszej fali dokonała odbicia przy poziomie wsparcia. Zachodzi jednak pytanie co dalej z tym odbiciem – czy kurs po tak dużej korekcie powróci do głównego trendu czy jednak powstaje nowy trend spadkowy?

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM

Wykres w skali dziennej pokazuje próbę wybicia lokalnego oporu. Wczoraj cena zamknęła się nad nim, w nocy doszło jednak do korekty. Jak widać powoli powstaje długi dolny cień świecy dziennej. Jeżeli tak będzie do końca dnia, szanse na trwałe wybicie wzrosną. Wydaje się, że kurs mógłby wtedy rosnąć przynajmniej do górnej krawędzi kanału spadkowego. Sprawa szerszego trendu mogłaby rozstrzygnąć się właśnie tam, wybicie oznaczałoby powrót do szerszego trendu, a kolejne dynamiczne odbicie w dół przyczyniłoby się do powstania nowego trendu spadkowego.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here