Naga MarketsJak zwracałem uwagę w ostatniej analizie pary walutowej EURAUD trend spadkowy zmienił się na wzrostowy. Kolejny impuls w nowym trendzie rozpoczął się od świecy popytowej z minionego wtorku, która testuje wsparcia przy 1.4820. Wczoraj natomiast wybity został wyższy szczyt.

Mając na uwadze powyższe oczekiwana jest kontynuacja wzrostów. Okazji do kupna szukać można po korektach. Strefa wsparcia rozciąga się tu od poziomu ostatniego szczytu przy 1.4997, aż do 66-procentowego zniesienia impulsu wzrostowego.

Jako sygnał może posłużyć nam ten, który omawiam w strategii price action Tylko Dołki i Szczyty. Będzie wtedy szukać oznak zakończenia potencjalnej korekty spadkowej na wykresie 30-minutowym, by dołączyć do wzrostów.

Najbliższy kluczowy opór znajduje się w strefie poniżej poziomu 1.5217 aż do 1.5170. Właśnie z tych okolic doszło na początku czerwca do silnej wyprzedaży.

Broker XM gwarantuje ochronę przed ujemnym saldem rachunku i 30 USD na start!


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://clicks.pipaffiliates.com/c?m=20905&c=44811″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here